Волинянка звинувачує свою сусідку в загибелі собаки

Волинянка звинувачує свою сусідку в загибелі собаки

До редакції Район.Камінь-Каширський звернулася мешканка міста з проханням про допомогу.

Наталія Ягодина стверджує, що її собаку закидали камінням і зробила це «недобросовісна сусідка».

«Це було о 5 годині ранку 25 жовтня. Я випустила Люсю, так звали мою собаку, на вулицю прогулятися. Це щоденна процедура, вона завжди поверталася додому. Через деякий період я почула шалений крик своєї сусідки Віри зі словами: «Борони Боже, не викидай тільки у смітник». У мене відразу пролетіла думка – а де ж моя собака? Я кинулася на пошуки, розпитувала в усіх… Уже під вечір Люсю знайшли в калюжі під будинком», – згадує той день Наталія.

Жінка говорить, що про інцидент питала у всіх, хто був неподалік або хто міг бачити: у продавців на базарі, у працівників магазину «Київстар», та нікому нічого не відомо. Лише згодом один чоловік розповів їй, що винуватцем трагедії є її співмешканка будинку. На жаль, він проти, щоб називали його ім’я.

Наталія запевняє, що це не єдиний випадок насильства над її сім’єю з боку сусідки. У жінок здавна не складалися доброзичливі відносини, вони постійно конфліктували. Перша неодноразово писала заяви до Камінь-Каширського відділення поліції, друга також не гребувала цим.

Письмові звернення минулих років Наталія Ягодина писала як від свого імені, так і від імені дитини, та все безрезультатно. У поліції кажуть, що немає факту злочину.

«Невже коли людина бігає за тобою з тяжким предметом чи вагітну ледь не зіштовхує зі сходів, не є фактом злочину? Невже варто чекати реальних жертв? Ось вам, будь ласка, спершу собака, а далі моя дитина? Я як мати переживаю за свій добробут», – переконує жінка.

Песик, до речі, був не із дешевих. Його купили у Польщі, породи Пекінес. Вона має паспорт та всі щеплення. За словами власниці, з нею ніколи не було проблем чи тим більше конфліктів.

Волинянка звинувачує свою сусідку в загибелі собаки

Волинянка звинувачує свою сусідку в загибелі собаки

«Можливо хтось і буде сміятися. Може для когось це і просто собака, а для мене це член сім’ї. Вона жила зі мною в квартирі, я скрізь із нею подорожувала. Якби я знала, що таке буде… Тепер боюся за свою дитину, за її життя… Мій син тепер сам розуміє, що там живе погана тітка…», – говорить Наталія.

Тим часом вона показала відео, яке зняла після інциденту. На ньому назбирана гора каміння та уламки цегли. Це те місце, де знайшли тіло песика з випуклими очима (як буває після удару).

Волинянка звинувачує свою сусідку в загибелі собаки

Журналісти видання хотіли поспілкуватися з цією сусідкою, та спроби не увінчалися успіхом – жінка не відчиняла двері квартири.

Хто у цій ситуації винен чи не винен вирішувати поліції. Та Наталія каже, що і цю справу продовжувати також не будуть, її закриють. Вона з відчаєм говорить, що подекуди правоохоронні органи змушують людей до самосуду і, як кожна мати, хоче вберегти свою дитину від конфліктів дорослих.

Буду признательна, если воспользуетесь этими кнопочками:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*