Домой Дом и быт Які стилі кухонь існують і як зробити вибір?

Які стилі кухонь існують і як зробити вибір?

75
0

Які стилі кухонь існують і як зробити вибір?

Кухня — це місце, яке має певну символікою. Адже тут не просто господині готують всілякі страви, на кухні збираються сім’ями, зустрічаються з друзями. Саме з цієї причини кожна людина до вибору стилю для своєї кухні підходить вельми відповідально. Сьогодні в меблевих магазинах можна купити кутову кухню, крім цього можна виготовити кухню на замовлення. Майстри пропонують своїм клієнтам два варіанти співпраці. Перший — це використання в якості основи стандартних креслень або ескізів, а другий варіант — розробка ексклюзивного дизайну. Досвідчені дизайнери допоможуть у виборі не тільки колірних рішень, а й фактури, конфігурацій ящиків. Найчастіше люди орієнтуються на класичний варіант дизайну, який вважається універсальним. Подібні кухні відмінно вписуються в будь-який інтер’єр квартири або приватного котеджу.

 

Які стилі кухонь стали популярними

Безсумнівно, класичний інтер’єр для кухонь емоційно близький багатьом сучасним людям. Це пов’язано з тим, що класика кухонного гарнітура — це мінімалізм і стриманість у всіх деталях і в фурнітурі. Крім того, подібні кухні дуже практичні, зручні і максимально функціональні. Кожен ящик має своє призначення. У класиці просто не існує яскравих або надмірно нав’язливих елементів, а весь простір при цьому раціонально сплановано. Сучасні кухні смарт — це яскравий приклад модного дизайну. Більшість кухонних гарнітурів в традиційному виконанні зроблено з натурального дерева. А фурнітура у них проведена зі сплавів легких металів. Наприклад, найчастіше для цих цілей використовують деревину таких твердих порід, як бук або ясен. Вартість таких меблів може бути різною, залежить вона від ціни матеріалів, розмірів шаф, наявності декоративних прикрас. Крім класики в кухнях можна використовувати і такі стилі, як:

  • Французький шик або прованс;
  • Строгий модерн;
  • Унікальний арт декор;
  • Стиль економного мінімалізму.

Що враховувати при виборі стилю для кухні

Першочергово люди при виборі стильового рішення для кухні орієнтуються на власний смак. Хтось любить врівноважену класику, хтось строгий модерн, а хтось цінує сучасність. Поєднання кольорів — це вкрай важливе рішення, до якого потрібно поставитися максимально серйозно. У цьому випадку мова йде про вдалий поєднанні таких показників, як практичність і естетична привабливість. Варто відзначити і той факт, що стиль кухні повинен поєднуватися із загальним стильовим рішенням всього житлового приміщення.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*